O NÁS

O NÁS

RB SERVIS PRODUCTION
spol. s r.o.

Firma byla založená v roce 2006, je společností, která se s hrdostí profiluje jako přední hráč v oblasti průmyslového inženýrství. Za více než patnáctiletou existenci jsme vybudovali pověst spolehlivého partnera, který svým klientům poskytuje nejen technickou excelenci, ale i inovativní řešení přizpůsobená současným i budoucím potřebám průmyslu.

Zaměření

Vyrábíme od malých komponent až po velké průmyslové stroje. To zahrnuje kompletní zpracování CNC plechů jako je laserové řezání, CNC ohýbání plechů, svařování, obrábění a další výrobní procesy. Specializují se také na výrobu prvků pro obnovitelné zdroje energie, jako jsou příhradové stožáry pro větrné elektrárny nebo technologické skříně pro bateriové úložiště a fotovoltaické elektrárny

Firemní hodnoty

Klíčovými hodnotami naší firmy jsou inovace, přesnost, a kvalita. Věříme, že tyto principy jsou základem pro dlouhodobé úspěchy a spokojenost našich zákazníků. Jsme oddáni neustálému vývoji a zdokonalování našich technologií a postupů, abychom zajistili, že naše řešení jsou nejen efektivní, ale také ekologicky udržitelná a bezpečná.

Co nabízíme zákazníkům?

Pro naše zákazníky představujeme partnera, který je schopen porozumět jejich specifickým potřebám a přetavit je do konkrétních řešení. Nabízíme personalizované služby, které zahrnují vše od počátečního návrhu až po finální realizaci a následný servis. Díky našemu širokému spektru služeb jsme schopni efektivně reagovat na různorodé požadavky a představit klientům řešení, která nejen vyhovují současným potřebám, ale jsou i odolná vůči budoucím výzvám průmyslu.